Galaxia del Perro

Witamy w Galaxia del Perro, prowadzimy hodowlę psów Cane Corso Italiano zarejestrowaną w FCI (Międzynarodowa Federacja Kynologiczna), należymy do ZKwP (Związek Kynologiczny w Polsce). Nasze psy wychowują, dorastają i mieszkają z nami, są otoczone troską i miłością, towarzyszą w codziennym życiu, podlegają stałej kontroli weterynaryjnej, nie boją się odgłosów i życia w mieście. Dużą uwagę przywiązujemy do wychowania nasze, psy regularnie uczestniczą w różnych kursach na posłuszeństwo i spotkaniach w ramach psiej socjalizacji.

Pozdrawiamy Agnieszka i Rafał

Nasze psy pochodzą ze staranie wybranych i doskonałych połączeń linii hodowlanych. Mają we krwi geny wielokrotnych zdobywców medali i zwycięzców rasy otrzymywanych na wystawach krajowych, międzynarodowych i zagranicznych. Kliknij tutaj, aby zobaczyć nasze psy.

My również należymy do grona wystawców. Robimy to nie tylko dla siebie i oglądających, ale przede wszystkim w celu propagowania rasy Cane Corso oraz (co dla nas bardzo ważne) potwierdzeniu w opisach i ocenach Sędziów Kynologicznych kierunku rozwoju naszych psów.  Kliknij tutaj, aby zobaczyć wystawy w których uczestniczyliśmy.

Z zaangażowaniem podchodzimy do prowadzenia hodowli, jednak nie zapominamy, że jesteśmy zakochani w naszych psach. Większość wolnego czasu spędzamy z nimi, psy towarzyszą nam niemal wszędzie i jesteśmy z tego dumni.

Media społecznościowe to skarbnica wiedzy on-line dlatego wiele zdjęć zamieszczamy na Istagramie , jednak jeśli potrzebujesz bezpośredniego kontaktu jesteśmy do dyspozycji. Kliknij tutaj, aby zadać nam pytanie.